Благотворителен Лайънс ФЕСТ БАЗАР - Русе 2013

Официално откриване - петък, 06.12.2013 г.

Скъпи приятели,

завържишме организационните дейности и започнахме монтажа на първия по рода си в България ЛАЙЪНС ФЕСТ БАЗАР.

В рамките на един месец, в центъра на гр.Русе (бар Маркиза, хотел Дунав) ще разположим организирания от ЛК Русе СЕВЕР,  ЛАЙЪНС ФЕСТ БАЗАР. В този период очаквайте множество благотворителни инициативи за набиране на средства за реализация на редица проекти на клуба.

По примера на ЛК от Виена, Париж и други европейски градове, на посетителите ще бъдат предлагани храни и напитки лично от изявени ленове на Лайънс движението в нашия град.Ще бъдат реализирани павилиони за продажба на рекламни материали и сувенири с логото на LionsInternational, както и редица коледни изненади за деца.

В периода 15-16.12.2013 г. в рамките на ФЕСТА, ще проведем и ТРАДИЦИОНИЯТ КОЛЕДЕН ТУРНИР ПО ТАБЛА. Записване за участие и включванев схемата на турнира - всеки ден до 14.12.2013 на ФЕСТА.

В дните покрай КОЛЕДА и НОВА ГОДИНА, със съдействието на ЛК Русе - Сексагинта Приста ще функционира павилион за благотворителна продажба на сурвакници, картички и сувенири, изработени от деца от ОДЦ.

Очаквайте подробна информация и програма на ФЕСТ БАЗАРА, както и много снимки вблизките дни!

Коментари (0)

Вашият коментар :