Пролетният бал `5 години ЛК Русе Север и приятели` събра над 120 приятели от цялата страна

Лк Русе Север организира изискано тържество послучай 5 годишнината на клуба. В ресторанта на хотел Дунав Плаза - гр. Русе в стил `Великият Гетсби`, празника отбелязаха целия членски състав на ЛК Русе Север, съорганизаторите от ЛК Русе и ЛК Русе Сексагинта Приста, както и  гости от клубове от цялата страна,

За настроението на гостите се погрижиха Дует Мания, Русенска духова музика, както и представители на детска школа за модерни танци. Дуо водещи през цялото време задаваше ритъма на купона, а кулминацията му бе в 23.00 часа с тържествена заря.

Президента на ЛK Русе Север - Владислав Симчев и Дистрикт Управителя на Д130 България Марин Филин разрязаха композиция от 170 мини торти с отличителният знак на Лк Русе Север.

Сред гостите на тържеството още бяха целия действащ кабинет на Дистрикт управител за мандат 2014/2015 г., шест паст-дистрикт управители, представители на 13 Лайънс клуба, както и гости от Зонта и Ротари клубове в гр. Русе.

Като придружаващи събития в празничния уикенд бяха организирани посещение на Басарбовския манастир Св. Димитър Басарбовски, винарска изба Седем поколения, както и проведено четиридневно обучение по програма РЕГИОНАЛЕН ЛИДЕРСКИ ИНСТИТУТ .

Обучението е финансирано от Lions international, а лектори по включените в програмата теми бяха ДУ Пламен Чингаров, ПДУ Станислав Сираков, Милена Хлебарова - ПР експерт, Бети Митевска - Д 132 Македония и Владислав Симчев - IT експерт.

Коментари (0)

Вашият коментар :